Powietrzem moim jest tekst

Powietrzem moim jest tekst

Powietrzem moim jest tekst

Pieśń o Bożej Obecności – „Powietrzem moim jest”

Pieśń Powietrzem moim jest tekst to wyjątkowa kompozycja, która wyraża głębokie pragnienie obecności Boga w naszym życiu. Tekst tej pieśni, wzbogacony prostymi akordami i piękną melodią, oddaje naszą zależność od Bożej miłości i Jego żywego słowa. Przez te słowa wznosimy nasze modlitwy i wyrażamy naszą wiarę i oddanie.

I. Powietrzem moim jest

Pierwsza zwrotka pieśni wprowadza nas w atmosferę pragnienia Bożej obecności. „Powietrzem moim jest” wyraża nasze przekonanie, że obecność Boga jest nieodłączną częścią naszego życia. To Jego obecność w naszym sercu daje nam życie i nadaje mu sens. Z każdym oddechem jesteśmy świadomi Jego bliskości i wsparcia.

Ref. Bez Ciebie nie mogę już żyć…

Refren jest mocnym wyznaniem naszej zależności od Boga. Bez Niego nasze życie traci sens i wartość. Wyznajemy, że nasza więź z Nim jest niezastąpiona i bez Jego obecności nie możemy naprawdę żyć. Nasze serce bije dla Niego, a nasze życie nabiera pełni dzięki Jego miłości.

II. Miłością moją jest

Kolejna zwrotka pieśni skupia się na miłości, jaką darzy nas Bóg. Wyznajemy, że Jego miłość jest najwyższym wyrazem oddania. Umarł za nas na krzyżu, abyśmy mogli być zbawieni i otrzymać wieczne życie. Ta miłość napełnia nasze serca i kształtuje nasze relacje z Bogiem i innymi ludźmi.

Podsumowanie

Pieśń „Powietrzem moim jest” jest wyrazem naszego pragnienia obecności Boga w naszym życiu. To proste, ale piękne słowa, które oddają naszą zależność od Jego miłości i Jego żywego słowa. Ta pieśń przypomina nam, że bez Boga nasze życie jest pozbawione sensu i wartości. Dlatego pragniemy Go mieć zawsze obok nas, jako powietrze, które oddychamy i jako źródło życia i miłości.

Tekst Pieśni: Powietrzem moim jest

I. Powietrzem moim jest (2x) G C
Obecność Twoja w sercu mym. D e C D
Powszednim chlebem mym (2x) G C
Twe żywe słowo dałeś mi dziś. D e C D

Ref. Bez Ciebie nie mogę już żyć… G D e C a D
Dla Ciebie me serce chce bić… G D e C a D

II. Miłością moją jest (2x) G C
Umarłeś za mnie na krzyżu D e C D

Ref. Bez Ciebie…

Chwyty Powietrzem moim jest tekst

Chwyty: Powietrzem moim jest tekst

Wykonanie Powietrzem moim jest tekst

Wykonanie: Powietrzem moim jest tekst

Dziękuję, że jesteś z nami, jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas, zobacz również nasz kanał na Youtube i kliknij subskrybuj. Zobacz również listę pieśni i modlitw, a także przyjrzyj się bliżej Świętym i Błogosławionym.

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź