Ty prowadzisz mnie tekst

Ty prowadzisz mnie tekst

Ty prowadzisz mnie tekst

Ty prowadzisz mnie – Pieśń o Bożym Przewodnictwie i Miłości

Pieśń „Ty prowadzisz mnie” jest napełniona głębokim przesłaniem o Bożym prowadzeniu i opiece nad człowiekiem. Jej tekst i chwyty gitarowe zapraszają nas do kontemplacji, refleksji i uwielbienia Boga za Jego nieustanne działanie w naszym życiu.

Pieśń rozpoczyna się wersetem, który przypomina nam, że Bóg prowadzi nas przez różne doświadczenia, zarówno te radosne, jak i trudne.

Jego miłość i prowadzenie są tak silne, że nic złego nie może nam się stać. W Jego obecności, nie musimy obawiać się losu, który mógłby nas skrzywdzić. Ta pewność sprawia, że możemy z ufnością podążać za Jezusem.

Kolejny wers mówi o słowach, jakie usłyszeliśmy z Jego ust. Jezus naucza nas kochania naszych wrogów i odrzucania zła. Gdy zdecydujemy się postępować według Jego nauk, zbliżamy się do Niego. Ta nauka jest nie tylko wyzwaniem, ale również drogą do większego zrozumienia Jego miłości i doświadczenia Jego bliskości.

W trzeciej części piosenki podkreślone jest, że cierpienie jest nieodłączną częścią drogi, którą Jezus wybrał dla nas. Jego wybór był świadomy i dokładnie wiedział, co nas czeka. Pomimo tego, że był jednym z milionów, postanowił wybrać właśnie nas. To niezwykłe, że Bóg nas tak umiłował i wybrał nas do swojej bliskości.

Refren pieśni podkreśla tę wyjątkową miłość i wybór. Bóg znalazł nas wśród milionów ludzi, aby nam pomóc. To On, Panie, jest tym, który nas prowadzi, karmi i napaja swoją krwią. Jego miłość jest tak wielka, że ofiaruje nam swoje życie i zranione ciało. To Jego działanie jest źródłem naszej nadziei i mocy.

Pieśń „Ty prowadzisz mnie” ma nie tylko piękny tekst, ale również chwyty gitarowe, które dodają muzykalności i wspierają nasze uwielbienie.

Dzięki nim możemy śpiewać tę pieśń indywidualnie, w domowym kościele czy w większej wspólnocie. Jej melodia jest łatwa do nauczenia się i zapada w pamięć, umożliwiając nam kontynuowanie modlitwy i uwielbienia przez cały dzień.

Podsumowując, pieśń „Ty prowadzisz mnie” jest wyjątkowym wyrazem wdzięczności za Boże prowadzenie i miłość. Jej tekst i chwyty gitarowe składają się na piękną i głęboką modlitwę, w której oddajemy chwałę i uwielbienie Bogu za Jego niezawodne przewodnictwo w naszym życiu.

Przez „Ty prowadzisz mnie” wyrażamy naszą wiarę w Boże prowadzenie i zaufanie Mu. Pieśń przypomina nam, że Bóg jest z nami w każdym kroku naszej drogi. Bez względu na trudności, które napotykamy, możemy polegać na Jego mądrości, sile i miłości.

Tekst i melodia pieśni zachęcają nas do zatrzymania się i refleksji nad Bożym działaniem w naszym życiu. Przez śpiewanie i słuchanie tej pieśni, przenosimy nasze serca do stanu adoracji i oddania. Jesteśmy zapraszani do zanurzenia się w Bożej obecności i doświadczenia Jego prowadzenia w sposób bardziej świadomy i głęboki.

„Ty prowadzisz mnie” jest nie tylko modlitwą indywidualną, ale również pięknym wyrazem wspólnoty wierzących. Kiedy śpiewamy tę pieśń razem, tworzymy więź i jedność w modlitwie. Stanowimy wspólnotę osób, które razem podążają za Bogiem i oddają Mu cześć.

Pieśń ta może być wykonywana podczas nabożeństw, koncertów religijnych, rekolekcji, czy też w domowym gronie modlitewnym. Jej uniwersalne przesłanie dotyka serc różnych ludzi, niezależnie od wieku czy doświadczeń życiowych. Otwiera nas na doświadczenie Bożej bliskości i prowadzenia w naszym codziennym życiu.

Przez „Ty prowadzisz mnie” otwieramy nasze serca na Boże działanie i pragnienie podążania za Jezusem. Ta pieśń przypomina nam, że jesteśmy umiłowanymi dziećmi Bożymi i że Bóg ma dla nas wspaniałe plany. W Jego prowadzeniu znajdujemy bezpieczeństwo, pokój i radość.

Wielu ludzi doświadczyło Bożego prowadzenia i opieki poprzez tę piękną pieśń. Jej przesłanie daje nadzieję i siłę w trudnych momentach życia. „Ty prowadzisz mnie” jest pełna wiary i zaufania, a jednocześnie przypomina nam, że Bóg jest z nami na każdym kroku.

Podsumowując, pieśń „Ty prowadzisz mnie” jest pięknym i poruszającym wyrazem naszego zaufania i oddania Bogu.

Tekst i Chwyty Piosenki: Ty prowadzisz mnie

1. Ty prowadzisz mnie, bym poznać mógł, h A
Co to łzy, niemocy ból i głód. h
Gdy to poznam będę inny już, Ja wiem. G h A
2. Nic mi złego się nie może stać,
Nie dosięgnie mnie losu zła pięść,
Kiedy będę z Tobą dzień po dniu. Jak cień.
3. Z Twoich ust słyszałem ciągle to,
Kochaj swoich wrogów, odrzuć zło.
Gdy tak zrobisz, będziesz bliżej mnie, Bliżej mnie.
4. Że cierpienie drogą twoją jest,
To wiedziałem, ale czemu nie.
Wśród milionów wybrałeś właśnie mnie. Właśnie mnie.

Ref. Wśród milionów mnie znalazłeś, Aby pomóc mi,
Panie, Ty, właśnie Ty, by nakarmić
i napoić krwią ze swoich ran,
Panie, Ty, właśnie Ty (x2)

Chwyty Ty prowadzisz mnie tekst

Chwyty: Ty prowadzisz mnie

[Strofa 1]
h A
Ty prowadzisz mnie, bym poznać mógł,
h A
Co to łzy, niemocy ból i głód.
h G A
Gdy to poznam będę inny już,
D G A
Ja wiem. G h A

[Strofa 2]
h A
Nic mi złego się nie może stać,
h A
Nie dosięgnie mnie losu zła pięść,
h G A
Kiedy będę z Tobą dzień po dniu,
D G A
Jak cień.

[Strofa 3]
h A
Z Twoich ust słyszałem ciągle to,
h A
Kochaj swoich wrogów, odrzuć zło.
h G A
Gdy tak zrobisz, będziesz bliżej mnie,
D G A
Bliżej mnie.

[Strofa 4]
h A
Że cierpienie drogą twoją jest,
h A
To wiedziałem, ale czemu nie.
h G A
Wśród milionów wybrałeś właśnie mnie,
D G A
Właśnie mnie.

[Refren]
D G A
Wśród milionów mnie znalazłeś,
D G A
Aby pomóc mi,
D G A
Panie, Ty, właśnie Ty,
D G A
By nakarmić i napoić krwią ze swoich ran,
D G A
Panie, Ty, właśnie Ty. (x2)

Wykonanie Ty prowadzisz mnie tekst

Wykonanie: Ty prowadzisz mnie tekst

Dziękuję, że jesteś z nami, jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas, zobacz również nasz kanał na Youtube i kliknij subskrybuj. Zobacz również listę pieśni i modlitw, a także przyjrzyj się bliżej Świętym i Błogosławionym.

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź