Pomódl się Miriam tekst

Pomódl sie Miriam tekst

Pomódl się Miriam tekst

„Pomódl się Miriam tekst” – pieśń oddania Matce Bożej

W bogatym dziedzictwie muzyki religijnej wiele pieśni poświęconych jest Matce Bożej. Jedną z tych wyjątkowych kompozycji jest „Pomódl się Miriam”. Ta modlitwa pełna oddania i pokory wobec Matki Bożej wyraża pragnienie, aby Jezus żył w naszych sercach i abyśmy doświadczali obecności Ducha Świętego.

Refren piosenki „Pomódl się Miriam, aby Twój Syn żył we mnie. Pomódl się, by Jezus we mnie żył. Gdzie Ty jesteś, zstępuje Duch Święty. Gdzie Ty jesteś, niebo staje się” odzwierciedla nasze pragnienie bliskości z Jezusem i obecności Ducha Świętego. Prosimy Matkę Bożą, aby pomodliła się za nas, abyśmy mogli doświadczyć Jego życia w nas i aby Duch Święty zstąpił na nas, przynosząc niebiańską obecność i łaski.

Pierwsza zwrotka pieśni „Miriam Tyś jest bramą do nieba. Moim niebem jest Twój Syn. Weź mnie, weź mnie do swego łona, bym bóstwem Jezusa zajaśniał jak Ty” ukazuje nasze oddanie i pragnienie bliskości z Maryją. Uznajemy Ją za bramę, która prowadzi nas do nieba i za wzór świętości. Prosimy Ją, aby przyjęła nas do swojego łona, abyśmy mogli świecić tak jak Jej Syn, Jezus.

Druga zwrotka „Gdybym umarł, Jezus żyłby we mnie. Gdybym umarł, odpocząłbym. Przyspiesz, przyspiesz moją śmierć. Pragnę umrzeć, aby żyć” wyraża nasze pragnienie życia z Chrystusem, nawet po ziemskiej śmierci. Wyznajemy, że chcielibyśmy umrzeć dla swojego egoizmu, dla swojego grzechu, aby Jezus mógł żyć w nas i abyśmy mogli doświadczyć pełni życia, którą On daje.

„Pomódl się Miriam” to pieśń pełna oddania i pragnienia zbliżenia się do Boga poprzez Matkę Bożą.

Przez modlitwę do Maryi prosimy o Jej wstawiennictwo, abyśmy mogli doświadczyć obecności Jezusa w naszym życiu i abyśmy stali się świadkami mocy Ducha Świętego. To pieśń, która wznosi nasze serca ku Niebu i ukazuje naszą wiarę w moc modlitwy i wstawiennictwa Maryi.

Tekst i chwyty pieśni: Pomódl się Miriam

Ref.
Pomódl się Miriam,
aby Twój Syn żył we mnie.
Pomódl się, by Jezus we mnie żył.
Gdzie Ty jesteś, zstępuje Duch Święty.
Gdzie Ty jesteś, niebo staje się.

1. Miriam Tyś jest bramą do nieba.
Moim niebem jest Twój Syn.
Weź mnie, weź mnie do swego łona,
bym bóstwem Jezusa zajaśniał jak Ty.

2. Gdybym umarł, Jezus żyłby we mnie.
Gdybym umarł, odpocząłbym.
Przyspiesz, przyspiesz moją śmierć.
Pragnę umrzeć, aby żyć.

Chwyty Pomódl się Miriam

Chwyty: Pomódl się Miriam

D G
Pomódl się Miriam, aby Twój Syn żył we mnie.
D G
Pomódl się, by Jezus we mnie żył.

e A
Gdzie Ty jesteś, zstępuje Duch Święty.
e A
Gdzie Ty jesteś, Niebo staje się…
D G
Miriam, Tyś jest Bramą do Nieba.
D G
Moim Niebem jest Twój Syn
e A
Weź mnie, Weź mnie, do swego łona,
e A
Bym bóstwem Jezusa zajaśniał jak Ty.
D G
Gdybym umarł, Jezus żyłby we mnie.
D G
Gdybym umarł, odpocząłbym.
e A
Przyśpiesz, przyśpiesz moją śmierć.
e A
Pragnę umrzeć, aby żyć.

Wykonanie Pomódl się Miriam

Wykonanie: Pomódl się Miriam

Pomódl sie Miriam + tekst piosenki

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej – Miriam. Pomódl się Miriam tekst

Dziękuję, że jesteś z nami, jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas, zobacz również nasz kanał na Youtube i kliknij subskrybuj. Zobacz również listę pieśni i modlitw, a także przyjrzyj się bliżej Świętym i Błogosławionym.

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (4)

4 opinie

 1. Kolera

  „Pomódl się Miriam” to naprawdę piękna pieśń, która oddaje naszą miłość i oddanie Matce Bożej. Słowa tej pieśni przenikają głęboko w serce i przypominają nam o jej roli jako pośredniczki między nami a Jezusem. Jest to również wyraz naszej wiary w moc modlitwy i wstawiennictwa Maryi.

  Odpowiedz LUBIĘ NIE lubię
  1. Holakol

   Zgadza się, ta pieśń jest pełna głębokiego oddania i pokory wobec Matki Bożej. Jako pośredniczka między nami a Jezusem, Maryja ma szczególne miejsce w naszej modlitwie i duchowym życiu. Słowa tej pieśni są jak prośba o Jej wstawiennictwo, abyśmy mogli doświadczyć obecności Jezusa i działania Ducha Świętego w naszym życiu.

   Odpowiedz LUBIĘ NIE lubię
 2. Paleoo

  Tekst tej pieśni jest pełen głębokiego oddania i pragnienia zbliżenia się do Boga poprzez Matkę Bożą. Wyjątkowość tej pieśni tkwi w jej modlitewnym charakterze, który pomaga nam wyrazić nasze duchowe pragnienia i ufność w wstawiennictwo Maryi.

  Odpowiedz LUBIĘ NIE lubię
  1. Welea

   Dokładnie, tekst „Pomódl się Miriam” jest pełen modlitewnej głębi i pragnienia zbliżenia się do Boga. Maryja odgrywa niezwykle ważną rolę w naszej wierze, i ta pieśń pomaga nam wyrazić naszą miłość i oddanie wobec Niej. Jest to również przypomnienie o mocy modlitwy i jej roli w naszym duchowym życiu. Dzięki tej pieśni możemy wyrazić nasze pragnienie, aby Jezus żył w naszych sercach i abyśmy doświadczali obecności Ducha Świętego.

   Odpowiedz LUBIĘ NIE lubię

Zostaw odpowiedź