Ciekawe rzeczy prosto na Twój e-mail

Franciszkańska Przygoda tekst

Franciszkańska Przygoda tekst Tekst Piosenki: Franciszkańska Przygoda   Pewien facet znanej sławy Co zna życie i zabawy Mówił o tym co to znaczy ludzki los. Że najgorsze co być może (Czytaj dalej)
Chcę być Twoim ziarnem tekst

Chcę być Twoim ziarnem tekst Piosenka „Chcę być Twoim ziarnem” – Pragnienie oddania się i miłości Piosenka Chcę być Twoim ziarnem tekst to poruszający utwór, który wyraża pragnienie oddania się (Czytaj dalej)
Boże powołałeś mnie tekst

Boże powołałeś mnie tekst Pieśń „Boże powołałeś mnie tekst” jest jedną z wielu hymnów, które pomagają nam wyrazić nasze uczucia wobec Boga i naszej wiary. To piękna modlitwa, która przypomina (Czytaj dalej)
Barka tekst

Barka tekst Pieśń Barka tekst – Inspirowana Słowem Bożym Podróż Duszy Pieśń „Barka” to jedna z najbardziej znanych i ukochanych pieśni w Polsce, która stała się prawdziwym hymnem dla wielu (Czytaj dalej)
Ballada o Mateuszu celniku tekst

Ballada o Mateuszu celniku tekst Tekst i chwyty pieśni: Ballada o Mateuszu celniku Do celnika Mateusza przyszedł Pan, Czy przemieni jego życie pełne plam? Po cóż idzie do grzesznika, Tego (Czytaj dalej)
A Bóg miał dobre oczy tekst

A Bóg miał dobre oczy tekst Tekst Piosenki: A Bóg miał dobre oczy A Bóg miał dobre oczy … a Bóg miał ludzką twarz, a Bóg był czasem smutny, a (Czytaj dalej)
Nearer, my God, to Thee tekst

Nearer, my God, to Thee tekst Tekst i chwyty pieśni: Nearer my God to Thee 1. Nearer, my God, to Thee, nearer to Thee! E’en though it be a cross (Czytaj dalej)
Protest tekst

Protest tekst Tekst i chwyty pieśni: Protest Przecież serce nie z kamienia masz, Przecież wiesz, co dobre, a co złe na ziemi, Nie zabierzesz życia które dałaś już, Swoich czynów (Czytaj dalej)
Historia Nienarodzonego Dziecka tekst

Historia Nienarodzonego Dziecka tekst Tekst i chwyty pieśni: Historia Nienarodzonego Dziecka Ty byłaś piękną dziewczyną, a on był pięknym chłopakiem. Ja niepotrzebną kruszyną wyrzuconą w złe gniazdo ptakiem. 2. Ty (Czytaj dalej)
Dlaczego mnie nie chciałaś mamo tekst

Dlaczego mnie nie chciałaś mamo tekst Tekst i chwyty pieśni: Dlaczego mnie nie chciałaś mamo Dlaczego mnie nie chciałaś mamo, Mych oczu jak niebo i włosów jak słońce! Dlaczego nie (Czytaj dalej)
Zwyciężyłaś Zwyciężaj tekst

Zwyciężyłaś Zwyciężaj tekst Tekst Pieśni: Zwyciężyłaś Zwyciężaj Zwyciężyłaś, Zwyciężaj Straszny jest szczęk oręża. Już różaniec, różaniec, różaniec Wytaczają żołnierze na szaniec. Gdzie ojczyzna twa, niebios Wybranko W bliznach twarz Twoja (Czytaj dalej)
Różańcowa Pani nieba tekst

Różańcowa Pani nieba tekst Tekst Pieśni: Różańcowa Pani nieba Różańcowa Pani nieba, ziemi, Pozdrawiamy Cię głosy naszemi. Do Ciebie się cały świat ucieka, Przez różaniec Twej pomocy czeka, Różańcowa Dziewico, (Czytaj dalej)
Różaniec to droga tekst

Różaniec to droga tekst Tekst Pieśni Różaniec to droga Różaniec różaniec to droga do Boga, do Boga,do Boga niech każdy kto tylko żyje za ręke chwyci Maryję. Maryja to nasza (Czytaj dalej)
Różaniec śpiewany tekst

Różaniec śpiewany tekst Tekst Pieśni Różaniec śpiewany CZĘŚĆ I. Wesoła. Maryja bądź pozdrowiona, Przez Anioła zaślubiona: Żeś Matką Boską została, Pokora ci to zjednała. W dom Elżbiety gdy przybyłaś, Radość (Czytaj dalej)
Przesuwam w palcach różańcowe ziarna tekst

Przesuwam w palcach różańcowe ziarna tekst Tekst Pieśni: Przesuwam w palcach różańcowe ziarna Przesuwam w palcach różańcowe ziarna Sokiem modlitwy nabrzmiałe – Czy Ty mnie słyszysz. Czysta Panno Mario? Serce (Czytaj dalej)
O Królowo Różańca tekst

O Królowo Różańca tekst Tekst Pieśni: O Królowo Różańca Wiesz Maryjo żeśmy grzeszni, że pokuty trzeba nam ale, bez pomocy Twojej, słaby człowiek zginie sam. Więc podajesz nam różaniec, byśmy (Czytaj dalej)
Matko! Różańca żywego tekst

Matko! Różańca żywego tekst Tekst Pieśni: Matko! Różańca żywego Matko! Różańca żywego, Ślicznaś i zdobisz każdego, Kto Ci służy ciągle wierny. Nieba pewny. Panno! Tyś Róża duchowna Cudną pięknością kosztowna, (Czytaj dalej)
Matko Różańca świętego tekst

Matko Różańca świętego tekst Tekst Pieśni: Matko Różańca świętego Matko Różańca świętego, Broń nas od wszystkiego złego; Wszak świat cały, lud nie mały, Przez te wieki, twéj opieki Doznaje. Pomoc (Czytaj dalej)
Jak paciorki różańca tekst

Jak paciorki różańca tekst Paciorki różańca tekst to jedna z najpiękniejszych pieśni maryjnych, która od lat towarzyszy wiernym w modlitwie. Jest ona wyrazem miłości i czci do Matki Bożej oraz (Czytaj dalej)
Gdy różaniec w ręku trzymam tekst

Gdy różaniec w ręku trzymam tekst Tekst Pieśni: Gdy różaniec w ręku trzymam Gdy różaniec w ręku trzymam, Kiedy zdrowaś wyszeptuje, To obecność Twą matczyną, O Maryjo, stale czuje. Zdrowaś (Czytaj dalej)